About Us

About Us

2012 yılında kurulan şirketimiz, elektromekanik konusunda innovatif,ergonomik ve farklı ürünler üretmek üzere yola çıkmıştır. Sektörde konusunda uzmanlaşmış olan firma kurucularımız profesyonel çalışma hayatındaki tüm bilgi ve birikimlerini SIMS markasıyla tüketiciye sunmaktadır. Hayatımızda elektrik ve elektronik cihaz bağlantıları konusunda eğlenceli bir bakış açısı ve hayatımızı kolaylaştıracak çözümler konseptiyle dizayn edilmiş ürünler beğeninize sunulmuştur.

“İşlevsel ve yenilikçi tasarımlar” sloganı ile çıkılan yolda sürekli kullanılan cihazların ergonomisi yükseltilmekte ve güvenlik konusunda en üst düzeyde ürünler üretilmektedir. Dünyadaki sektörel gelişmeler tüm bilgi kanalları kullanılarak takip edilmekte ve kullanıcı alışkanlıkları gözetilerek yeni tasarımlar hızla hayatımıza girmektedir.Ürünlerin yanında ambalaj ve sunumlar içinde ciddi gayret sarfetmekteyiz.

Ürünler üretimden önce resmi test ve belgelendirme kuruluşlarından onaylanmakta ve kalite esası gözetilerek tüketicilerle buluşmaktadır.Üretilen ürünlerin sadece iç pazarda değil,uluslararası pazarda da kabul göreceği şekilde çalışmalar yapılmakta, ulıslararası bir marka olma yolunda hızlı ve emin adımlarla yürümekteyiz.

Our Vision

Uluslararası kalitede elektrik, elektronik malzemeler üreten ve pazarlayan; yenilikçi, güçlü bir Türkiye markası olmak.

Our Mission

Dünyanın değişen dinamikleri doğrultusunda kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirerek innovatif ve ergonomik ürünler ile global ölçekte tercih edilen marka olmak. Sektöre yaratıcı çözümler getirerek, koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve alışılmışın dışında bir çizgide, kalite ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden ticari hayatını sürdürmektir.

Back to Top